Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

οπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

(7)
Κίνα 1.25G ενότητα SFP 30KM για το δίκτυο CCTV μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών εργοστάσιο

1.25G ενότητα SFP 30KM για το δίκτυο CCTV μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών

Μονάδα 1.25G SFP 30KM για δίκτυο οπτικών ινών οπτικών ινών CCTV Περιγραφή: 1.10 / 100M μετατροπέα μέσων WDM Media Converter μπορεί να μετατρέψει οπτικά-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ διεπαφής 10 / 100M UTP ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 2U ράφι μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών για την τοποθετημένη ράφι δομή 19 ίντσας εργοστάσιο

2U ράφι μετατροπέων MEDIA οπτικών ινών για την τοποθετημένη ράφι δομή 19 ίντσας

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών 10/100 / 1000M 2KM για FC Connector Περιγραφή: Μετατροπέας οπτικών ινών που υποστηρίζει εξωτερικές μονάδες SFP και πληροί το πρότυπο EN55022. Η θύρα Ethernet υποστηρίζει PoE ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 10/100M 1310nm διπλή γάτα 5 UTP μετατροπέων MEDIA οπτικής ίνας Ethernet ινών γρήγορη εργοστάσιο

10/100M 1310nm διπλή γάτα 5 UTP μετατροπέων MEDIA οπτικής ίνας Ethernet ινών γρήγορη

10 / 100M 1310nm Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών διπλής οπτικής ίνας Fast Ethernet Περιγραφή: 1. Ο μετατροπέας μέσων 1310nm μπορεί να μετατρέψει σήματα οπτικών-ηλεκτρικών Ethernet μεταξύ διεπαφής UTP 10 / 100M ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Κίνα μετατροπέας 0120KM MEDIA Ethernet ινών 10/100/1000Base-τ Gigabit UTP εργοστάσιο

μετατροπέας 0120KM MEDIA Ethernet ινών 10/100/1000Base-τ Gigabit UTP

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών UTP 10/100 / 1000Base-T Gigabit Ethernet Περιγραφή: Ο μετατροπέας μέσων οπτικών ινών είναι η συσκευή επικοινωνίας δικτύου που πραγματοποιεί ομαλή αναβάθμιση δικτύου χωρίς επιπλέον ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Κίνα μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών 10/100/1000M 2KM για το συνδετήρα FC εργοστάσιο

μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών 10/100/1000M 2KM για το συνδετήρα FC

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών 10/100 / 1000M 2KM για FC Connector Περιγραφή: Ο μετατροπέας μέσων οπτικών ινών είναι η συσκευή επικοινωνίας δικτύου που πραγματοποιεί ομαλή αναβάθμιση δικτύου χωρίς επιπλέον κόστ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Κίνα 10/100/ Μετατροπέας μέσων Gigabit Ethernet μετατροπέων/δικτύων μέσων οπτικών ινών Mbps εργοστάσιο

10/100/ Μετατροπέας μέσων Gigabit Ethernet μετατροπέων/δικτύων μέσων οπτικών ινών Mbps

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών 10/100 / Mbps για δίκτυο Gigabit Ethernet Περιγραφή: Ο μετατροπέας μέσων οπτικών ινών είναι η συσκευή επικοινωνίας δικτύου που πραγματοποιεί ομαλή αναβάθμιση δικτύου χωρίς επιπλέο... Read More
2016-08-26 14:46:02
Κίνα μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών 100M για το λιμένα Sc LC, γρήγορος μετατροπέας MEDIA Ethernet εργοστάσιο

μετατροπέας MEDIA οπτικών ινών 100M για το λιμένα Sc LC, γρήγορος μετατροπέας MEDIA Ethernet

100M μετατροπέα μέσων οπτικών ινών Fast Ethernet για θύρα LC SC Περιγραφή: Ο μετατροπέας μέσων οπτικών ινών είναι η συσκευή επικοινωνίας δικτύου που πραγματοποιεί ομαλή αναβάθμιση του δικτύου χωρίς επιπλέον κόσ... Read More
2016-08-26 14:46:02
Page 1 of 1