Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Ίνα MTP/MPO

(19)
Κίνα Υψηλό σταθερότητας OM4 MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό για τα δίκτυα 40G εργοστάσιο

Υψηλό σταθερότητας OM4 MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών οπτικό για τα δίκτυα 40G

Υψηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθερότητας OM4 MTP για τα δίκτυα 40G Περιγραφή: MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO/MTP. Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργ... Read More
2018-12-06 19:41:38
Κίνα 24 πυρήνας OM4 MTP/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO για τις κασέτες MPO εργοστάσιο

24 πυρήνας OM4 MTP/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO για τις κασέτες MPO

24 πυρήνας OM4 MTP/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO για τις κασέτες MPOΠεριγραφή: MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO/MTP.Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας ... Read More
2018-12-06 19:41:24
Κίνα OM3/αρσενικός τύπος MTP OM4/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με το καλώδιο ινών 3.0mm εργοστάσιο

OM3/αρσενικός τύπος MTP OM4/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με το καλώδιο ινών 3.0mm

OM3/αρσενικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων MPO OM4 με το καλώδιο ινών 3.0mm Περιγραφή: MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO/MTP. Είναι διάφορες συνδέσεις ... Read More
2018-12-06 19:41:08
Κίνα Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH εργοστάσιο

Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH

Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH Περιγραφή: MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO/MTP. Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλα... Read More
2018-12-06 19:40:51
Κίνα Θηλυκό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP για το καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών 8 πυρήνων εργοστάσιο

Θηλυκό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP για το καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών 8 πυρήνων

Θηλυκό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO/MTP για το καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών 8 πυρήνωνΠεριγραφή: Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO. Είναι διάφορες συνδέσει... Read More
2018-12-06 19:40:40
Κίνα MPO - LC 12 οπτικών ινών σκοινί Aqua μπαλωμάτων πυρήνων γύρω από το καλώδιο οπτικής ίνας δεσμών εργοστάσιο

MPO - LC 12 οπτικών ινών σκοινί Aqua μπαλωμάτων πυρήνων γύρω από το καλώδιο οπτικής ίνας δεσμών

MPO - LC 12 σκοινί Aqua μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων γύρω από το καλώδιο οπτικής ίνας δεσμών Περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO χρησιμοποιείται στις πολυ συνελεύσεις ινών τύπων κορδελλών, αντί... Read More
2018-12-06 19:17:45
Κίνα 24 ενότητα συνδετήρων/κασετών ινών Mpo πυρήνων με το μονοκατευθυντικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc εργοστάσιο

24 ενότητα συνδετήρων/κασετών ινών Mpo πυρήνων με το μονοκατευθυντικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc

Μονάδα κασέτας πυρήνα MPO Core με προσαρμογέα οπτικών ινών SC Simplex Περιγραφή: Οι κασέτες MPO παρέχουν ασφαλή μετάβαση μεταξύ των διακριτών υποδοχών MPO και LC ή SC. Χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση των ραχ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Ο μονοκατευθυντικός προσαρμοστής MTP οπτικών ινών Sc/η ίνα MPO με πρήζεται την κάλυψη κλειδαριών συνδετήρων εργοστάσιο

Ο μονοκατευθυντικός προσαρμοστής MTP οπτικών ινών Sc/η ίνα MPO με πρήζεται την κάλυψη κλειδαριών συνδετήρων

Μονάδα κασέτας πυρήνα MPO Core με προσαρμογέα οπτικών ινών SC Simplex Περιγραφή: Οι κασέτες MPO παρέχουν ασφαλή μετάβαση μεταξύ των διακριτών υποδοχών MPO και LC ή SC. Χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση των ραχ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Singlemode κασέτα οπτικών ινών MPO με το διπλό προσαρμοστή οπτικής ίνας LC εργοστάσιο

Singlemode κασέτα οπτικών ινών MPO με το διπλό προσαρμοστή οπτικής ίνας LC

Μονάδα κασέτας Singlemode MPO με προσαρμογείς οπτικών ινών διπλής όψης LC Περιγραφή: Το σύστημα MPO Cassette Modules επιτρέπει την ταχεία ανάπτυξη υποδομών κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας καθώς και βελτιωμέ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 12 πυρήνας MTP/ενότητες κασετών ινών MPO για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 1U εργοστάσιο

12 πυρήνας MTP/ενότητες κασετών ινών MPO για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 1U

12 βασικές μονάδες κασέτας πολυπροπυλενίου MPO για πάνελ οπτικών ινών 1U Περιγραφή: Οι κασέτες MPO παρέχουν ασφαλή μετάβαση μεταξύ των διακριτών υποδοχών MPO και LC ή SC. Χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση των ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|