Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal

(19)
Κίνα Ο τοίχος τοποθέτησε APC Sc UPC το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών με το PC υλικό FTTH ABS εργοστάσιο

Ο τοίχος τοποθέτησε APC Sc UPC το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών με το PC υλικό FTTH ABS

SC UPC APC τερματικό οπτικών ινών με ABS PC υλικό FTTH Περιγραφή: Αυτό το κουτί συνδεσμολογίας οπτικών ινών είναι ελαφρύ και συμπαγές, ιδιαίτερα κατάλληλο για την προστατευτική σύνδεση των καλωδίων ινών και των ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Κιβώτιο λήξης δικτύων FTTH με τον προσαρμοστή και τις πλεξίδες οπτικής ίνας εργοστάσιο

Κιβώτιο λήξης δικτύων FTTH με τον προσαρμοστή και τις πλεξίδες οπτικής ίνας

Δικτυακό τερματικό FTTH με προσαρμογέα οπτικών ινών και Pigtails Περιγραφή: Το FTTH Mini Fiber Terminal Box χρησιμοποιείται ευρέως ως σημείο τερματισμού για το καλώδιο τροφοδοσίας για σύνδεση με καλώδιο πτώσης. ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα LC διπλό OM4 FTTH οπτικών ινών τελικό κιβώτιο καλωδίων οπτικών ινών κιβωτίων τοποθετημένο τοίχος εργοστάσιο

LC διπλό OM4 FTTH οπτικών ινών τελικό κιβώτιο καλωδίων οπτικών ινών κιβωτίων τοποθετημένο τοίχος

LC Duplex OM4 FTTH Τοποθέτηση σε τοίχο μικρών οπτικών τερματικών κουτιών Χαρακτηριστικό: Ένα τελικό προϊόν χρήστη για την υλοποίηση της οπτικής ίνας στην επιφάνεια εργασίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο σπίτι ή ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 4 εσωτερικό κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Sc FC ST LC λιμένων για το δίκτυο FTTD εργοστάσιο

4 εσωτερικό κιβώτιο λήξης οπτικών ινών Sc FC ST LC λιμένων για το δίκτυο FTTD

Μικρή δομή Faceplate Κουτί τερματισμού οπτικών ινών Mini FTTH Περιγραφή: Το μοντέλο FTTH του τερματικού κουτιού οπτικών ινών είναι πρόσφατα ανεπτυγμένο από την εταιρεία μας για εφαρμογή του FTTH. Το κιβώτιο είν... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 2 πλεξίδες ινών Sc LC λιμένων και προσαρμοστές ινών για το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών εργοστάσιο

2 πλεξίδες ινών Sc LC λιμένων και προσαρμοστές ινών για το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών

2 θύρα SC LC Pigtails από οπτικές ίνες και προσαρμογείς ινών για κουτί τοποθέτησης σε τοίχο Περιγραφή: Το FTTH Mini Fiber Terminal Box χρησιμοποιείται ευρέως ως σημείο τερματισμού για το καλώδιο τροφοδοσίας για ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Συμπαγές δομών τελικό κιβώτιο οπτικών ινών γείσων FTTH μίνι/κιβώτιο λήξης Ofc εργοστάσιο

Συμπαγές δομών τελικό κιβώτιο οπτικών ινών γείσων FTTH μίνι/κιβώτιο λήξης Ofc

Μικρή δομή Faceplate Κουτί τερματισμού οπτικών ινών Mini FTTH Περιγραφή: Αριθμός θύρων καλωδίων εισόδου: 1 Μέγιστη διάμετρος καλωδίου εισόδου (mm): 5 mm Μέγιστη χωρητικότητα: 2 ίνες Χαρακτηριστικό: Ένα τελικό π... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Κιβώτιο λήξης οπτικής ίνας FTTH με τους συνδετήρες οπτικών ινών Sc LC 4port εργοστάσιο

Κιβώτιο λήξης οπτικής ίνας FTTH με τους συνδετήρες οπτικών ινών Sc LC 4port

FTTH Οπτική θήκη διανομής με 4port SC LC οπτικών ινών Connectors Περιγραφή: Το κιβώτιο διανομής οπτικών ινών είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υψηλής αντοχής. Έχει πρότυπο διεπαφή χρήστη βιομηχανίας. Χαρακτηρισ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Εσωτερικό τελικό κιβώτιο οπτικών ινών με τους διπλούς προσαρμοστές οπτικών ινών LC, οπτικό κιβώτιο θραυστών εργοστάσιο

Εσωτερικό τελικό κιβώτιο οπτικών ινών με τους διπλούς προσαρμοστές οπτικών ινών LC, οπτικό κιβώτιο θραυστών

Προσαρμογείς οπτικών ινών διπλής όψης LC για πλαίσια εσωτερικού πλαισίου ινών Περιγραφή: Η υποδοχή οπτικών ινών είναι ένα εργαλείο που χρησιμοποιείται για την αποθήκευση πρόσθετων ινών όταν η σύνδεση μέσω καλωδ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Sc διπλό τοποθετημένο τοίχος για την ίνα SM εργοστάσιο

Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Sc διπλό τοποθετημένο τοίχος για την ίνα SM

SC διπλό τοίχου οπτικών ινών τερματικό κουτί για SM Fiber Περιγραφή: Αριθμός θύρων καλωδίων εισόδου: 1 Μέγιστη διάμετρος καλωδίου εισόδου (mm): 5 mm Μέγιστη χωρητικότητα: 2 ίνες Χαρακτηριστικό: Οικονομικός σχεδ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα FTTH 86 οπτικό παράθυρο λήξης τύπων με τον κολπίσκο/την έξοδο 2 λιμένων εργοστάσιο

FTTH 86 οπτικό παράθυρο λήξης τύπων με τον κολπίσκο/την έξοδο 2 λιμένων

Θήκες ακροδεκτών τύπου οπτικών ινών τύπου FTTH 86 με είσοδο / έξοδο 2 θυρών Περιγραφή: Αυτό το κουτί τερματισμού ινών έχει σχεδιαστεί για χρήση σε οικιακές και επαγγελματικές εφαρμογές για τον τερματισμό έως 2 ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|