• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Vicky Tan
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
Κίνα FTTH υπαίθριος 4 μόνος καλωδίων ινών πτώσης πυρήνων G657A1 G657A2 Gjyxch επίπεδος που υποστηρίζεται

FTTH υπαίθριος 4 μόνος καλωδίων ινών πτώσης πυρήνων G657A1 G657A2 Gjyxch επίπεδος που υποστηρίζεται

Τύπος ινών: g652D G657A1 G657A2
Πυρήνας καλωδίων: 4 πυρήνα
Τρόπος ινών: singlemode πολλαπλού τρόπου
Κίνα Κιβώτιο καλωδίων έναρξης δικτύων G657A FTTH με το χαμηλό συμπαγές σχέδιο απώλειας εισαγωγής

Κιβώτιο καλωδίων έναρξης δικτύων G657A FTTH με το χαμηλό συμπαγές σχέδιο απώλειας εισαγωγής

Όνομα: Κιβώτιο καλωδίων OTRD lanch
Χρώμα: Κίτρινος ή προσαρμοσμένος
Πρότυπο ινών: SM/ΚΚ
Κίνα Εσωτερικό Singlemode καλώδιο πτώσης GJYXCH FTTH επίπεδο με τη οπτική ίνα G657A2

Εσωτερικό Singlemode καλώδιο πτώσης GJYXCH FTTH επίπεδο με τη οπτική ίνα G657A2

Τύπος Fiber: G652D G657A1 G657A2
Πυρήνας καλωδίων: core 2/4/6/8/12
Τρόπος ινών: Singlmode
Κίνα 2core υπαίθριο καλώδιο πτώσης δικτύων οπτικών ινών FTTH με το μέλος δύναμης FRP

2core υπαίθριο καλώδιο πτώσης δικτύων οπτικών ινών FTTH με το μέλος δύναμης FRP

Τύπος Fiber: G652D G657A1 G657A2
Πυρήνας καλωδίων: core 2/4/6/8/12
Τρόπος ινών: singlemode πολλαπλού τρόπου
Κίνα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων FTTH με APC Sc την πλεξίδα ινών

Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων FTTH με APC Sc την πλεξίδα ινών

λειτουργία: Τοίχος που τοποθετείται εσωτερικός
Connector: Sc-SX
Υλικό: PC, ABS
Κίνα Sc 50um/62.5um FTTH δικτύων υψηλή επιστροφής απώλεια συνδετήρων ινών γρήγορη

Sc 50um/62.5um FTTH δικτύων υψηλή επιστροφής απώλεια συνδετήρων ινών γρήγορη

Τύπος σύνδεσης: SC
Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου
Κίνα Γρήγορη γρήγορη συνέλευση LC OM1 OM3 OM4 τομέων καλωδίων πτώσης συνδετήρων FTTH

Γρήγορη γρήγορη συνέλευση LC OM1 OM3 OM4 τομέων καλωδίων πτώσης συνδετήρων FTTH

Τύπος σύνδεσης: SC, FC, LC, ST
Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Κίνα FC συνδετήρας οπτικών ινών του ST LC για τα δίκτυα FTTH με την υψηλή απώλεια εισαγωγής

FC συνδετήρας οπτικών ινών του ST LC για τα δίκτυα FTTH με την υψηλή απώλεια εισαγωγής

Τύπος σύνδεσης: SC
Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Κίνα Συνδετήρες οπτικών ινών καλωδίων Sc/UPC συνελεύσεων FTTH τομέων ινών

Συνδετήρες οπτικών ινών καλωδίων Sc/UPC συνελεύσεων FTTH τομέων ινών

Τύπος σύνδεσης: SC
Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
Τύπος Fiber: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Κίνα G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH

G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH

Τύπος Fiber: G652D G657A1 G657A2
Πυρήνας καλωδίων: core 2/4/6/8/12
Τρόπος ινών: SM ΚΚ
1 2