Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

FTTH δικτύου

(10)
Κίνα Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων FTTH με APC Sc την πλεξίδα ινών εργοστάσιο

Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών δικτύων FTTH με APC Sc την πλεξίδα ινών

Δέκτης οπτικών ινών δικτύου FTTH με ακροδέκτη SC APC Pigtail Περιγραφή: Ο τύπος FTTH Wall Outlet 86 μπορεί να είναι πολλαπλής χρήσης για την επίτευξη ποικιλίας καλωδίων οπτικών ινών σε πρόσβαση πολλαπλών λειτου... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Sc 50um/62.5um FTTH δικτύων υψηλή επιστροφής απώλεια συνδετήρων ινών γρήγορη εργοστάσιο

Sc 50um/62.5um FTTH δικτύων υψηλή επιστροφής απώλεια συνδετήρων ινών γρήγορη

FTTH Network SC 50um / 62.5um γρήγορη σύνδεση υψηλής ταχύτητας σύνδεσης υψηλής απόδοσης Περιγραφή: Ο γρήγορος σύνδεσμος έχει σχεδιαστεί για υψηλή ποιότητα και υψηλή απόδοση για εγκατάσταση. Η δομή της θέσης πρε... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Γρήγορη γρήγορη συνέλευση LC OM1 OM3 OM4 τομέων καλωδίων πτώσης συνδετήρων FTTH εργοστάσιο

Γρήγορη γρήγορη συνέλευση LC OM1 OM3 OM4 τομέων καλωδίων πτώσης συνδετήρων FTTH

Γρήγορη συναρμολόγηση πεδίου LC OM1 OM3 OM4 Γρήγορη σύνδεση καλωδίου FTTH Drop Περιγραφή: Ο γρήγορος σύνδεσμος έχει σχεδιαστεί για υψηλή ποιότητα και υψηλή απόδοση για εγκατάσταση. Η δομή της θέσης πρεσαρίσματο... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα FC συνδετήρας οπτικών ινών του ST LC για τα δίκτυα FTTH με την υψηλή απώλεια εισαγωγής εργοστάσιο

FC συνδετήρας οπτικών ινών του ST LC για τα δίκτυα FTTH με την υψηλή απώλεια εισαγωγής

FC LC ST Fast Connector για δίκτυα FTTH με υψηλή απώλεια εισόδου Περιγραφή: Ο γρήγορος σύνδεσμος έχει σχεδιαστεί για υψηλή ποιότητα και υψηλή απόδοση για εγκατάσταση. Η δομή της θέσης πρεσαρίσματος είναι ένας μ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Συνδετήρες οπτικών ινών καλωδίων Sc/UPC συνελεύσεων FTTH τομέων ινών εργοστάσιο

Συνδετήρες οπτικών ινών καλωδίων Sc/UPC συνελεύσεων FTTH τομέων ινών

Συναρμολόγηση πεδίου ινών FTTH SC / UPC Γρήγορη σύνδεση οπτικών ινών Περιγραφή: Ο γρήγορος σύνδεσμος έχει σχεδιαστεί για υψηλή ποιότητα και υψηλή απόδοση για εγκατάσταση. Η δομή της θέσης πρεσαρίσματος είναι έν... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH εργοστάσιο

G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH

G652D Singlemode FTTH Καλώδιο απόρριψης για καλώδιο οπτικών ινών FTTH δικτύου Χαρακτηριστικό: Ειδική ίνα με ευαισθησία χαμηλών συσπειρώσεων παρέχει υψηλό εύρος ζώνης και εξαιρετική επικοινωνία ιδιότητα μετάδοση... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα καλώδιο πτώσης δικτύων 4core 12core FTTH με KFRP και χάλυβας για το γρήγορο συνδετήρα Sc εργοστάσιο

καλώδιο πτώσης δικτύων 4core 12core FTTH με KFRP και χάλυβας για το γρήγορο συνδετήρα Sc

4core 12core καλώδιο FTTH Drop με KFRP και χάλυβα για SC Fast Connector Περιγραφή: Εύκολη σύνδεση χωρίς συγκόλληση, γρήγορη και βολική Εξαιρετική απόδοση εφελκυσμού και σύνθλιψης, η απόσταση ανοίγματος για τύπο ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Καλώδιο πτώσης συνδετήρων 4core 12core FTTH καλωδίων ινών με KFRP και το χάλυβα εργοστάσιο

Καλώδιο πτώσης συνδετήρων 4core 12core FTTH καλωδίων ινών με KFRP και το χάλυβα

4core 12core καλώδιο FTTH Drop με KFRP και χάλυβα για SC Fast Connector Περιγραφή: Εύκολη σύνδεση χωρίς συγκόλληση, γρήγορη και βολική Εξαιρετική απόδοση εφελκυσμού και σύνθλιψης, η απόσταση ανοίγματος για τύπο ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα 2core υπαίθριο καλώδιο πτώσης δικτύων οπτικών ινών FTTH με το μέλος δύναμης FRP εργοστάσιο

2core υπαίθριο καλώδιο πτώσης δικτύων οπτικών ινών FTTH με το μέλος δύναμης FRP

2core εξωτερικό καλώδιο οπτικής ίνας οπτικών ινών FTTH με το μέλος αντοχής FRP Περιγραφή: Η μονάδα ινών FTTH Drop Cable τοποθετείται στο κέντρο. Δύο χαλύβδινα καλώδια ή Δύο παράλληλα ενισχυμένα πλαστικά με οπτι... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Εσωτερικό Singlemode καλώδιο πτώσης GJYXCH FTTH επίπεδο με τη οπτική ίνα G657A2 εργοστάσιο

Εσωτερικό Singlemode καλώδιο πτώσης GJYXCH FTTH επίπεδο με τη οπτική ίνα G657A2

Εσωτερικό καλώδιο στάσης GJYXCH FTTH εσωτερικού χώρου με οπτική ίνα G657A2 Περιγραφή: Χρησιμοποιείται επίσης ένα χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος αντοχής. Η μονάδα οπτικών ινών είναι τοποθετημένη στο κέντρο. Δ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 1