Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Splitter

(18)
Κίνα 1×64 συζευκτήρας καλωδίων οπτικών ινών PLC SM για FTTP/FTTH/FTTN/FTTC εργοστάσιο

1×64 συζευκτήρας καλωδίων οπτικών ινών PLC SM για FTTP/FTTH/FTTN/FTTC

1×64 θραύστης οπτικών ινών PLC SM για FTTP/FTTH/FTTN/FTTC Περιγραφή: Οι θραύστες ινών είναι διαθέσιμοι με τις διαμορφώσεις 1x2, 1x3, 1x4, 1x5, 1x6, 1x8, 1x12, 1x16, 1x18, 1x32 και 1x64 με τον ενιαίο τρόπο ή τη... Read More
2018-12-06 19:39:47
Κίνα 1×8 ΚΚ θραυστών SM οπτικών ινών PLC με το σωλήνα χάλυβα και το σακάκι LSZH εργοστάσιο

1×8 ΚΚ θραυστών SM οπτικών ινών PLC με το σωλήνα χάλυβα και το σακάκι LSZH

1×8 θραύστης οπτικών ινών PLC με τη συσκευασία σωλήνων χάλυβα και το σακάκι LSZH Περιγραφή: Ο θραύστης οπτικών ινών PLC είναι ένα μικρο-οπτικό στοιχείο που χρησιμοποιεί τις φωτολιθογραφικές τεχνικές για να δια... Read More
2018-12-06 19:39:34
Κίνα Τοποθετημένο ράφι τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Odf με το θραύστη PLC οπτικών ινών 2x 16 εργοστάσιο

Τοποθετημένο ράφι τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Odf με το θραύστη PLC οπτικών ινών 2x 16

Τοποθετημένο ράφι κιβώτιο θραυστών ινών με το θραύστη οπτικών ινών PLC 2x 16 Περιγραφή: Ο θραύστης οπτικών ινών PLC είναι ένα μικρο-οπτικό στοιχείο που χρησιμοποιεί τις φωτολιθογραφικές τεχνικές για να διαμορφ... Read More
2018-12-06 19:39:22
Κίνα 1x16 θραύστης οπτικής ίνας PLC για τοποθετημένο το ράφι τελικό κιβώτιο ινών εργοστάσιο

1x16 θραύστης οπτικής ίνας PLC για τοποθετημένο το ράφι τελικό κιβώτιο ινών

1x16 θραύστης οπτικών ινών PLC για τοποθετημένο το ράφι τελικό κιβώτιο ινών Περιγραφή: Ο θραύστης οπτικών ινών PLC είναι ένα μικρο-οπτικό στοιχείο που χρησιμοποιεί τις φωτολιθογραφικές τεχνικές για να διαμορφω... Read More
2018-12-06 19:38:55
Κίνα G657A2 θραύστης οπτικών ινών για τους οπτικούς αισθητήρες ινών, συζευκτήρας Lc Lc ST ST εργοστάσιο

G657A2 θραύστης οπτικών ινών για τους οπτικούς αισθητήρες ινών, συζευκτήρας Lc Lc ST ST

G657A2 οπτικός θραύστης PLCFiber ινών για τους οπτικούς αισθητήρες ινών Περιγραφή: Ο θραύστης οπτικών ινών PLC είναι ένα μικρο-οπτικό στοιχείο που χρησιμοποιεί τις φωτολιθογραφικές τεχνικές για να διαμορφωθεί ... Read More
2018-12-06 19:38:29
Κίνα Κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών PLC LGX με APC Sc τους μονοκατευθυντικούς προσαρμοστές οπτικών ινών εργοστάσιο

Κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών PLC LGX με APC Sc τους μονοκατευθυντικούς προσαρμοστές οπτικών ινών

Κουτί διαχωριστή LGX PLC με προσαρμογείς οπτικών ινών Simplex SC APC Περιγραφή: Η TTI παρέχει ολόκληρη σειρά προϊόντων splitter 1xN και 2xN που είναι προσαρμοσμένα για συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα π... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Το ράφι 19 ίντσας τοποθέτησε το οπτικών ινών κιβώτιο θραυστών με το θραύστη ινών PLC Sc/APC εργοστάσιο

Το ράφι 19 ίντσας τοποθέτησε το οπτικών ινών κιβώτιο θραυστών με το θραύστη ινών PLC Sc/APC

Κουτί διαχωριστή με ράγα 19 ιντσών με SC / APC PLC Splitter Περιγραφή: Rack τοποθετημένο Splitter Box είναι 19 "σχεδίασης διεπαφής Χρησιμοποιείται για την εγκατάσταση διαχωριστών Αντιμετωπίστε την ανάγκη διανομ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Singlemode θραύστης οπτικών ινών συνδετήρων Sc με το πλαστικό μικρό κιβώτιο εργοστάσιο

Singlemode θραύστης οπτικών ινών συνδετήρων Sc με το πλαστικό μικρό κιβώτιο

G657A2 Fiber PLC οπτικό διαιρέτη για οπτικούς αισθητήρες οπτικών ινών Περιγραφή: Ο διαχωριστής οπτικών ινών είναι ένας τύπος συσκευής διαχείρισης οπτικής ισχύος που κατασκευάζεται με τεχνολογία οπτικού κυματοδη... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα θραύστης οπτικών ινών παραθύρων FBT 1310nm 1490nm 1550nm τρία/θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

θραύστης οπτικών ινών παραθύρων FBT 1310nm 1490nm 1550nm τρία/θραύστης πολλαπλού τρόπου ινών

1310nm 1490nm 1550nm Multimode τριών παραθύρων FBT Splitter Fiber Περιγραφή: Το Multimode (OM1 OM2 OM3) Splitter οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος οπτικής συσκευής διαχείρισης ενέργειας που κατασκευάζεται χρησι... Read More
2016-09-20 15:57:26
Κίνα Θραύστης καλωδίων οπτικών ινών FBT με το ενιαίο παράθυρο, συζευκτήρας 1*2 1*3 1*5 1*6 1*7 οπτικών ινών εργοστάσιο

Θραύστης καλωδίων οπτικών ινών FBT με το ενιαίο παράθυρο, συζευκτήρας 1*2 1*3 1*5 1*6 1*7 οπτικών ινών

1 * 2 1 * 3 1 * 5 1 * 6 1 * 7 Διαχωριστής οπτικών ινών FBT με ενιαίο παράθυρο Περιγραφή: Ο διαχωριστής οπτικών ινών FBT είναι ένας τύπος συσκευής διαχείρισης οπτικής ισχύος που κατασκευάζεται με την τεχνολογία ... Read More
2016-09-20 15:57:26
Page 1 of 2|< 1 2 >|