Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(20)
Κίνα Θηλυκό του ST στον αρσενικό και σταθερό ενιαίο τρόπο εξασθενητών οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Θηλυκό του ST στον αρσενικό και σταθερό ενιαίο τρόπο εξασθενητών οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου

Θηλυκό του ST στον αρσενικό και σταθερό εξασθενητή οπτικών ινών Singlemode/πολλαπλού τρόπου Περιγραφή: Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών που ... Read More
2018-12-06 19:37:51
Κίνα οπτικών ινών εξασθενητής 62.5um 50um OM1 OM2 OM3 OM4 για το συνδετήρα LC εργοστάσιο

οπτικών ινών εξασθενητής 62.5um 50um OM1 OM2 OM3 OM4 για το συνδετήρα LC

εξασθενητής οπτικών ινών 62.5um 50um OM1 OM2 OM3 OM4 για το συνδετήρα LC Περιγραφή: Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδόν οποιαδήποτε ... Read More
2018-12-06 19:37:34
Κίνα Singlemode και πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών MTRJ με την υψηλή επιστροφής απώλεια εργοστάσιο

Singlemode και πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών MTRJ με την υψηλή επιστροφής απώλεια

Singlemode και πολλαπλού τρόπου εξασθενητής οπτικών ινών MTRJ με την υψηλή επιστροφής απώλεια Περιγραφή: Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσ... Read More
2018-12-06 19:37:21
Κίνα Η MU καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή για το Singlemode καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Η MU καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή για το Singlemode καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών

Σταθερός MTRJ εξασθενητής οπτικών ινών για το Singlemode καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών Περιγραφή: Ο εξασθενητής οπτικών ινών χρησιμοποιείται σε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών και μπορεί να ικανοποιήσει σχεδ... Read More
2018-12-06 19:37:04
Κίνα 7dB θηλυκό εξασθενητών οπτικής ίνας στον αρσενικό τύπο για το δίκτυο του τοπικού LAN εργοστάσιο

7dB θηλυκό εξασθενητών οπτικής ίνας στον αρσενικό τύπο για το δίκτυο του τοπικού LAN

7dB θηλυκό εξασθενητών οπτικής ίνας στον αρσενικό τύπο για το δίκτυο του τοπικού LAN Περιγραφή: Οι βυσματωτοί σταθεροί τύπος εξασθενητές είναι υψηλή επιστροφής απώλεια, FC, Sc, ST, άνδρα-γυναίκας δομή LC. Τα π... Read More
2018-12-06 19:36:54
Κίνα Αρσενικό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή με τους συνδετήρες ινών FC ST 1 DB στο DB 30 εργοστάσιο

Αρσενικό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή με τους συνδετήρες ινών FC ST 1 DB στο DB 30

Αρσενικό στο θηλυκό μεταβλητό εξασθενητή ινών με τους συνδετήρες ινών FC ST Περιγραφή: Οι βυσματωτοί σταθεροί τύπος εξασθενητές είναι υψηλή επιστροφής απώλεια, FC, Sc, ST, άνδρα-γυναίκας δομή LC. Τα προϊόντα κ... Read More
2018-12-06 19:36:40
Κίνα Οπτικός μεταβλητός εξασθενητής 20 OM1 OM2 OM3 OM4 LC μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών DB 10db εργοστάσιο

Οπτικός μεταβλητός εξασθενητής 20 OM1 OM2 OM3 OM4 LC μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών DB 10db

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής εξασθενητών οπτικών ινών OM1 OM2 OM3 OM4 LC Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω αντανάκλαση Ευπροσδιόριστη μείωση από 1dB σε 30dB Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, ... Read More
2018-12-06 19:35:54
Κίνα Θηλυκό στη θηλυκή πολλαπλού τρόπου αξία μείωσης εξασθενητών 1dB 2dB 3dB 7dB εργοστάσιο

Θηλυκό στη θηλυκή πολλαπλού τρόπου αξία μείωσης εξασθενητών 1dB 2dB 3dB 7dB

Θηλυκό στη θηλυκή αξία μείωσης εξασθενητών 1dB 2dB 3dB 7dB πολλαπλού τρόπου ινών Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω αντανάκλαση Ευπροσδιόριστη μείωση από 1dB σε 30dB Τύποι στιλβωτικής ο... Read More
2018-12-06 19:35:41
Κίνα Singlemode εξασθενητής 1 οπτικών ινών FC μεταβλητός διευθετήσιμη δομή τύπων ~ 30dB εργοστάσιο

Singlemode εξασθενητής 1 οπτικών ινών FC μεταβλητός διευθετήσιμη δομή τύπων ~ 30dB

FC μεταβλητός εξασθενητής 1 οπτικών ινών διευθετήσιμη δομή τύπων ~ 30dB Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καλή συμβατότητα Ακριβείς μηχανικές διαστάσεις Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα Μανίκι χαλκού Zirconia ή φωσφόρ... Read More
2018-12-06 19:35:27
Κίνα Sc οπτικών ινών εξασθενητών 15dB 25dB 10dB με κεραμικό Ferrule ινών εργοστάσιο

Sc οπτικών ινών εξασθενητών 15dB 25dB 10dB με κεραμικό Ferrule ινών

εξασθενητής οπτικών ινών Sc 10dB 15dB 25dB με κεραμικό Ferrule ινών Περιγραφή: Περιγραφή Ο οπτικός εξασθενητής ινών Sc είναι μια ηλεκτρονική συσκευή που μειώνει το εύρος ενός ηλεκτρονικού σήματος. Χαρακτηριστι... Read More
2018-12-06 19:35:11
Page 1 of 2|< 1 2 >|