• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Vicky Tan
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
Κίνα Πολυ μονοκατευθυντικός διπλός LC οπτικών ινών τρόπου LC UPC προσαρμοστής προσαρμοστών

Πολυ μονοκατευθυντικός διπλός LC οπτικών ινών τρόπου LC UPC προσαρμοστής προσαρμοστών

Τύπος συνδετήρων: Sc-Sc
Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex, ντούμπλεξ, τετράγωνο
Κίνα LC UPC LC UPC FTTH SM μονοκατευθυντικό ντούμπλεξ προσαρμοστών καλωδίων ΚΚ οπτική ίνα

LC UPC LC UPC FTTH SM μονοκατευθυντικό ντούμπλεξ προσαρμοστών καλωδίων ΚΚ οπτική ίνα

Τύπος συνδετήρων: Sc-Sc
Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex, ντούμπλεξ, τετράγωνο
Κίνα APC UPC προσαρμοστών οπτικών ινών συζευκτήρων φλαντζών μονοκατευθυντικός προσαρμοστής Sc

APC UPC προσαρμοστών οπτικών ινών συζευκτήρων φλαντζών μονοκατευθυντικός προσαρμοστής Sc

Τύπος συνδετήρων: Sc-Sc
Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex, ντούμπλεξ, τετράγωνο
Κίνα Θηλυκό στο θηλυκό συνδετήρας ινών Sc προσαρμοστών ινών UPC SX SM

Θηλυκό στο θηλυκό συνδετήρας ινών Sc προσαρμοστών ινών UPC SX SM

Τύπος συνδετήρων: Sc-Sc
Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex, ντούμπλεξ, τετράγωνο
Κίνα Ferrule Sc UPC προσαρμοστής οπτικών ινών LANs με τη χαμηλή επιστροφής απώλεια

Ferrule Sc UPC προσαρμοστής οπτικών ινών LANs με τη χαμηλή επιστροφής απώλεια

Όνομα: Προσαρμοστής οπτικών ινών Sc UPC
Σειρά μείωσης: 1-30dB
Ferrule: UPC
Κίνα Διπλός APC LC PC UPC προσαρμοστής οπτικών ινών με τη χαμηλή απώλεια ενθέτων

Διπλός APC LC PC UPC προσαρμοστής οπτικών ινών με τη χαμηλή απώλεια ενθέτων

Όνομα: LC προσαρμοστής
Τύπος: Διπλός
Μανίκι: Zirconia/κεραμικός, χαλκός
Κίνα APC Sc ο προσαρμοστής οπτικών ινών με την πλαστική κατοικία μετάλλων και η επιστροφής απώλεια χαμηλή, παρεμβάλλουν χαμηλό

APC Sc ο προσαρμοστής οπτικών ινών με την πλαστική κατοικία μετάλλων και η επιστροφής απώλεια χαμηλή, παρεμβάλλουν χαμηλό

Όνομα: Προσαρμοστής οπτικών ινών Sc
Τύπος: Διπλός
Μανίκι: Zirconia/κεραμικός, χαλκός
Κίνα Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών MPO UPC για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών MPO UPC για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
λειτουργία: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless με το παραθυρόφυλλο για την οπτική παθητική συσκευή

Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless με το παραθυρόφυλλο για την οπτική παθητική συσκευή

Τύπος σύνδεσης: LC
λειτουργία: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Αμφίδρομη λειτουργία
Κίνα MTRJ MU Lc στη μαύρη πλαστική κατοικία προσαρμοστών Fc για FTTH Newwork

MTRJ MU Lc στη μαύρη πλαστική κατοικία προσαρμοστών Fc για FTTH Newwork

Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU ect.
λειτουργία: singlemode, πολλαπλού τρόπου
Τύπος: Simplex
1 2 3 4