Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(26)
Κίνα Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών MPO UPC για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών MPO UPC για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

Singlemode προσαρμοστής οπτικών ινών MPO UPC για την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή Ο διάφορος προσαρμοστής οπτικής ίνας, αποκαλούμενος επίσης συνδετήρα οπτικής ίνας, ο προσαρμοστής μας περιλαμβάνε... Read More
2018-12-07 10:22:54
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless με το παραθυρόφυλλο για την οπτική παθητική συσκευή εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless με το παραθυρόφυλλο για την οπτική παθητική συσκευή

Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless με το παραθυρόφυλλο για την οπτική παθητική συσκευή Περιγραφή Ο προσαρμοστής οπτικών ινών σχεδιάζεται ειδικά για να ενσωματώσει το μικρό τύπο. Το συμπαγές σχέδιο του προσαρ... Read More
2018-12-06 19:30:50
Κίνα MTRJ MU Lc στη μαύρη πλαστική κατοικία προσαρμοστών Fc για FTTH Newwork εργοστάσιο

MTRJ MU Lc στη μαύρη πλαστική κατοικία προσαρμοστών Fc για FTTH Newwork

Μαύρη πλαστική κατοικία προσαρμοστών οπτικών ινών MTRJ MU για FTTH Newwork Οι προσαρμοστές ινών γίνονται ακριβώς και κατασκευάζονται στην απαιτημένη προδιαγραφή. Ο προσαρμοστής ινών αποτελείται ένα εξωτερικό σ... Read More
2018-12-06 19:30:36
Κίνα Ενιαίο Δ και διπλός τύπος δ, προσαρμοστής οπτικών ινών FC με την άσπρη ΚΑΠ σκόνης εργοστάσιο

Ενιαίο Δ και διπλός τύπος δ, προσαρμοστής οπτικών ινών FC με την άσπρη ΚΑΠ σκόνης

Ενιαίο Δ και διπλός τύπος δ, προσαρμοστής οπτικής ίνας FC με την άσπρη ΚΑΠ σκόνης Ο προσαρμοστής ινών αποτελείται ένα εξωτερικό σώμα πολυμερών σωμάτων/μετάλλων και την εσωτερική συνέλευσή τους που εγκαθίσταντα... Read More
2018-12-06 19:30:20
Κίνα Τετραγωνικός προσαρμοστής ινών τρόπου FC ενιαίος με μια κατοικία μετάλλων σωμάτων εργοστάσιο

Τετραγωνικός προσαρμοστής ινών τρόπου FC ενιαίος με μια κατοικία μετάλλων σωμάτων

Τετραγωνικός προσαρμοστής ινών τρόπου FC ενιαίος με την κατοικία μετάλλων ένας-σώματος Οι προσαρμοστές οπτικών ινών μανικιών ζευγαρώματος επιτρέπουν στους χρήστες για να συνδέσουν από έναν τύπο συνδετήρων με έ... Read More
2018-12-06 19:30:05
Κίνα Μεγάλο Δ και μικρή απώλεια Fc εισαγωγής προσαρμοστών Δ FC οπτικών ινών χαμηλή στον προσαρμοστή Lc εργοστάσιο

Μεγάλο Δ και μικρή απώλεια Fc εισαγωγής προσαρμοστών Δ FC οπτικών ινών χαμηλή στον προσαρμοστή Lc

Μεγάλο Δ και μικρός προσαρμοστής οπτικών ινών δ FC με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής Ο προσαρμοστής ινών χρησιμοποιείται για να παρέχει ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ινών εξοπλισμού. Πα... Read More
2018-12-06 19:29:52
Κίνα 100% προσαρμοστής OM4 LC οπτικών ινών δοκιμής με την πορφυρή κατοικία για 10G εργοστάσιο

100% προσαρμοστής OM4 LC οπτικών ινών δοκιμής με την πορφυρή κατοικία για 10G

100% προσαρμοστής OM4 LC οπτικών ινών δοκιμής με την πορφυρή κατοικία για 10G Ο προσαρμοστής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για να παρέχει ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ινών εξοπλισμού... Read More
2018-12-06 19:29:39
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών μανικιών Zrconia με την υψηλή επιστροφής απώλεια καταγγελίας ROHS εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών μανικιών Zrconia με την υψηλή επιστροφής απώλεια καταγγελίας ROHS

Προσαρμοστής οπτικών ινών μανικιών Zrconia με την υψηλή επιστροφής απώλεια καταγγελίας ROHSΟ προσαρμοστής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για να παρέχει ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ιν... Read More
2018-12-06 19:29:25
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών κατοικίας FC μετάλλων για το δίκτυο CATV, άνδρα-γυναίκας προσαρμοστής εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών κατοικίας FC μετάλλων για το δίκτυο CATV, άνδρα-γυναίκας προσαρμοστής

FC προσαρμοστής οπτικών ινών με την κατοικία μετάλλων συνόλου για το δίκτυο CATV Ο προσαρμοστής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για να παρέχει ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ινών εξοπλισ... Read More
2018-12-06 19:29:10
Κίνα Προσαρμοστής Sc Sc οπτικών ινών για το θηλυκό δικτύων OM3 10G στο θηλυκό προσαρμοστή εργοστάσιο

Προσαρμοστής Sc Sc οπτικών ινών για το θηλυκό δικτύων OM3 10G στο θηλυκό προσαρμοστή

Θηλυκό simplex και ντούμπλεξ Sc προσαρμοστών οπτικών ινών για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Ο προσαρμοστής ινών χρησιμοποιείται για να παρέχει ένα καλώδιο στο καλώδιο ή το καλώδιο στη σύνδεση οπτικών ινών ... Read More
2018-12-06 19:28:55
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|