• TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Andy Mikhaiel
    Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Baher Pavel
    Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.
  • TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
    Philip Pronk
    Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Vicky Tan
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-19129987302
WhatsApp : +8619129987302
Κίνα OM4 πλεξίδα οπτικών ινών με την εξωτερικές καλές ανταλλαξιμότητα και τη διάρκεια σακακιών PVC LSZH OFNR OFNP

OM4 πλεξίδα οπτικών ινών με την εξωτερικές καλές ανταλλαξιμότητα και τη διάρκεια σακακιών PVC LSZH OFNR OFNP

Όνομα: πλεξίδα οπτικών ινών
Χρώμα: Πορφυρός/ροζ ή προσαρμοσμένος
Συνδετήρας: SC/LC/ST/FC/MPO
Κίνα LC οπτική πλεξίδα αντι ινών δαγκωμάτων με τη θωρακισμένη χαμηλή απώλεια εισαγωγής χάλυβα και την υψηλή επιστροφής απώλεια

LC οπτική πλεξίδα αντι ινών δαγκωμάτων με τη θωρακισμένη χαμηλή απώλεια εισαγωγής χάλυβα και την υψηλή επιστροφής απώλεια

Όνομα: οπτική ίνα armord pigtial
Αρίθμηση ινών: 1-144
Πρότυπο ινών: ΚΚ πολλαπλού τρόπου
Κίνα Καλώδιο OD 0.9mm χαμηλή επιστροφής απώλεια πλεξίδων SM οπτικών ινών 2.0mm 3.0mm και υψηλό transmmit το σήμα

Καλώδιο OD 0.9mm χαμηλή επιστροφής απώλεια πλεξίδων SM οπτικών ινών 2.0mm 3.0mm και υψηλό transmmit το σήμα

Όνομα: Πλεξίδα οπτικών ινών
Πρότυπο: SM
Συνδετήρας: SC/LC/ST/FC/MPO
Κίνα APC Sc FTTH Singlemode μονοκατευθυντικό κίτρινο σακάκι πλεξίδων οπτικών ινών

APC Sc FTTH Singlemode μονοκατευθυντικό κίτρινο σακάκι πλεξίδων οπτικών ινών

Τύπος ινών: G652D G657A1 G657A2
ΕΦΑΡΜΟΓΗ: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Τύπος συνδετήρων: APC/UPC
Κίνα Singlemode μονοκατευθυντικό Sc πλεξίδων οπτικών ινών G652D G657A/APC 0.9mm 9/125

Singlemode μονοκατευθυντικό Sc πλεξίδων οπτικών ινών G652D G657A/APC 0.9mm 9/125

Τύπος ινών: G652D G657A1 G657A2
ΕΦΑΡΜΟΓΗ: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Τύπος συνδετήρων: APC/UPC
Κίνα Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1

Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1

Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC/UPC/APC
Τύπος Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
Κίνα Πλεξίδα οπτικών ινών MTRJ MU MPO MTP για τον προσαρμοστή οπτικών ινών OM4

Πλεξίδα οπτικών ινών MTRJ MU MPO MTP για τον προσαρμοστή οπτικών ινών OM4

Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC/UPC/APC
Τύπος Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
Κίνα simplex πλεξίδων οπτικών ινών 2.0mm 3.0mm, διπλό με το πιστοποιητικό ROHS

simplex πλεξίδων οπτικών ινών 2.0mm 3.0mm, διπλό με το πιστοποιητικό ROHS

Τύπος σύνδεσης: SC
Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC/UPC
Τύπος Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
Κίνα πλεξίδα οπτικών ινών 6core 12core 24core για το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών

πλεξίδα οπτικών ινών 6core 12core 24core για το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών

Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect.
Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC/UPC/APC
Τύπος Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
Κίνα πολλαπλού τρόπου LC πλεξίδα 50um 62.5um με την άσπρη κόκκινη μαύρη μπότα, πλεξίδα Ofc

πολλαπλού τρόπου LC πλεξίδα 50um 62.5um με την άσπρη κόκκινη μαύρη μπότα, πλεξίδα Ofc

Τύπος σύνδεσης: LC
Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC/PC
Τύπος Fiber: OM1 OM2
1 2 3