Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(18)
Κίνα Κίτρινος Lc Fc μπαλωμάτων ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικός για τα δίκτυα CATV εργοστάσιο

Κίτρινος Lc Fc μπαλωμάτων ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικός για τα δίκτυα CATV

LC simplex Singlemod σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών με το κίτρινο σακάκι PVC Περιγραφή: Οι συνδετήρες ινών LC που χρησιμοποιούνται στα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζονται στα πρότυπα LC με υψηλό - ... Read More
2018-12-07 10:23:33
Κίνα Sc θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό με την κόκκινη/μαύρη μπότα εργοστάσιο

Sc θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ινών οπτικό με την κόκκινη/μαύρη μπότα

Διπλός πολλαπλού τρόπου σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc θωρακισμένος με την κόκκινη/μαύρη μπότα Περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ταιριαγμένο για το καλώδιο αλτών εξοπλισμού, ο σταυρός συνδ... Read More
2018-12-07 10:22:25
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών OM4 OFNR με MTRJ - τοπικό LAN/CATV συνδετήρων LC εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σακακιών OM4 OFNR με MTRJ - τοπικό LAN/CATV συνδετήρων LC

Οπτικό σκοινί σακακιών OM4 OFNR με MTRJ - τοπικό LAN/CATV συνδετήρων LC Περιγραφή: Τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες για να συνδέσουν την πορ... Read More
2018-12-06 19:25:39
Κίνα ST - μόλυβδοι 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων μπαλωμάτων Sc ιώδες εξωτερικό σακάκι χρώματος OFNR εργοστάσιο

ST - μόλυβδοι 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων μπαλωμάτων Sc ιώδες εξωτερικό σακάκι χρώματος OFNR

ST - καλώδιο 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ιώδες εξωτερικό σακάκι χρώματος OFNR Περιγραφή: Το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες για να συνδέσ... Read More
2018-12-06 19:25:23
Κίνα Προσαρμοσμένος άλτης ινών Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc μήκους μονοκατευθυντικός εργοστάσιο

Προσαρμοσμένος άλτης ινών Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc μήκους μονοκατευθυντικός

Προσαρμοσμένη υψηλή επιστροφής απώλεια σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc μήκους μονοκατευθυντική Γρήγορες λεπτομέρειες: Ακριβής συνδετήρας Προσαρμοσμένο μήκος Άριστη μηχανική ικανότητα Απώλεια εισαγωγής Καλές ... Read More
2018-12-06 19:25:02
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου Περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσ... Read More
2018-12-06 19:18:15
Κίνα Sc - ιώδες/πορφυρό OM3 50/125 καλώδιο καλωδίων αλτών οπτικών ινών LC εργοστάσιο

Sc - ιώδες/πορφυρό OM3 50/125 καλώδιο καλωδίων αλτών οπτικών ινών LC

Sc - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, ιώδες/πορφυρό καλώδιο OM3 50/125 Περιγραφή: Τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα και στους πολλαπλού τρόπου και ενιαίους τύπους καλωδίων τρόπου, στη μονοκατ... Read More
2018-12-06 19:16:02
Κίνα Singlemode simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων ινών 2.0mm μπλε εργοστάσιο

Singlemode simplex σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων ινών 2.0mm μπλε

Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών με καλώδιο ινών 2.0mm το μπλε Περιγραφή: Το σκοινί μπαλωμάτων ινών είναι ταιριαγμένο για το καλώδιο αλτών εξοπλισμού, ο σταυρός συνδέει, και συνδέσεις ... Read More
2018-12-06 19:15:38
Κίνα Διπλό OM4 οπτικών ινών μπαλωμάτων καλώδιο μπαλωμάτων σκοινιού Lc σε Lc με κεραμικό Ferrule εργοστάσιο

Διπλό OM4 οπτικών ινών μπαλωμάτων καλώδιο μπαλωμάτων σκοινιού Lc σε Lc με κεραμικό Ferrule

Διπλό σκοινί LC μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 - LC με κεραμικό Ferrule Περιγραφή: Ο άλτης οπτικών ινών είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες για να συνδέσει την πορεία ακτίνω... Read More
2018-12-06 19:15:17
Κίνα MTRJ διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής σκοινιού OM3 διπλή χαμηλή εργοστάσιο

MTRJ διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής σκοινιού OM3 διπλή χαμηλή

MTRJ διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής σκοινιού OM3 διπλή χαμηλή Περιγραφή: Οι συνδετήρες LC που χρησιμοποιούνται στα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζονται στα πρότυπα LC με υψηλό - ποιοτικ... Read More
2018-12-06 19:14:41
Page 1 of 2|< 1 2 >|