Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΊνα MTP/MPO

Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC

Κίνα Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC προμηθευτής
Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC προμηθευτής Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC προμηθευτής Μόλυβδοι μπαλωμάτων ινών LC SM MTP/MPO με το συνδετήρα οπτικής ίνας UPC προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: TTI/OEM/ODM
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mpo-LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Mpo/mtp-LC Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
Τύπος Fiber: SM, ΚΚ, OM3, OM4 Τύπος καλωδίων: 8core, 12core, 24core
καλώδιο OD: 0.9mm, 3.0mm Σακάκι καλωδίων: PVC LSZH OFNR OFNP
Μήκος καλωδίου: 1M, 2M, 3M ή προσαρμοσμένος Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι, κίτρινος, Aqua, πορφύρα, βιολέτα ή προσαρμοσμένος

MPO - LC SM καλώδιο οπτικής ίνας Patch με υποδοχές οπτικών ινών UPC


Περιγραφή:

Χρησιμοποιήστε τους συνδέσμους MPO Small Factor, 8 Fiber, 12 Fiber ή 24 οπτικές συνδέσεις push / pull Fiber.

Ταχεία υλοποίηση - Σχεδιασμοί ειδικά για την εφαρμογή Προσαρμογή της διαμόρφωσης και της κατασκευής διάρρηξης σε απαιτήσεις εφαρμογής για ελαχιστοποίηση των αποβλήτων, βελτιστοποίηση της διαχείρισης καλωδίων, ανάπτυξη ταχύτητας και βελτίωση της ευελιξίας και της διαχείρισης για χαμηλότερο κόστος εγκατάστασης.

Εργοστασιακό τερματισμό - Παρέχει μια γρήγορη ανάπτυξη, κλιμακούμενη λύση για τη βελτίωση της αξιοπιστίας και τη μείωση του χρόνου εγκατάστασης και του κόστους.

Δοκιμασμένο 100% (δεδομένα δοκιμών που παρέχονται) - Διασφαλίζεται η επαληθευμένη οπτική απόδοση για βελτιωμένη ακεραιότητα του δικτύου.

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας - Χρησιμοποιεί χώρο διαδρομής πιο αποτελεσματικά για να βελτιώσει τη διαχειρισιμότητα και να μειώσει το κόστος εγκατάστασης.

Βελτιστοποιημένη απόδοση - Συγκροτήματα κατασκευασμένα με ιδιόκτητο MT στίλβωση με χαμηλή απώλεια MPO / MTP Παρέχει χαμηλή απώλεια εισόδου και υψηλή απώλεια απόδοσης, ελαχιστοποιώντας τη μεταβλητότητα για βελτιωμένη απόδοση απώλειας ζεύξης καναλιών.

Συμμόρφωση με τα πρότυπα:

Το καλώδιο με ζάντες είναι συμβατό με την ονομασία φλόγας NFPA 262 μη αγώγιμου πυρήνα οπτικών ινών (OFNP) ή IEC-60332 Χαμηλής καπνοδόχου (LSZH).

Συμμορφώνεται με την οδηγία 2002/95 / ΕΚ (RoHS) και το REACH SvHC.

Εφαρμογή:

Συστήματα επικοινωνίας οπτικών ινών

Επικοινωνίες δεδομένων οπτικών ινών

Δίκτυα πρόσβασης οπτικών ινών

Καλώδιο οπτικών ινών

Τηλεπικοινωνιακά δίκτυα

Προσδιορισμός:

MTP / MPO Τερματισμός:

Τύπος

Ενιαία λειτουργία

(APC polish)

Ενιαία λειτουργία

(PC polish)

Πολλαπλή λειτουργία

(PC polish)

Αριθμός ινών 4,8,12, 24 κλπ. 4,8,12, 24 κλπ. 4,8,12, 24 κλπ.
Τύπος ινών G652D, G657A1 κ.λπ. G652D, G657A1 κ.λπ. OM1, OM2, OM3 κλπ.
Μέγιστη απώλεια εισόδου

Αφρόκρεμα

Χαμηλή απώλεια

Πρότυπο

Αφρόκρεμα

Χαμηλή απώλεια

Πρότυπο

Αφρόκρεμα

Χαμηλή απώλεια

Πρότυπο
≤ 0,35 dB ≤0,70 dB ≤ 0,35 dB ≤0,70 dB ≤0,35dB ≤0.50dB
Απώλεια επιστροφής ≥55 dB ≥45 dB ≥20 dB
Αντοχή ≥200 φορές ≥200 φορές ≥200 φορές
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ° C ~ + 80 ° C -40 ° C ~ + 80 ° C -40 ° C ~ + 80 ° C
Δοκιμή μήκους κύματος 1310nm 1310nm

850 nm

Εικόνα προϊόντος:

Στοιχεία επικοινωνίας
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vicky Tan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)