Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΊνα MTP/MPO

Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH

Κίνα Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH προμηθευτής
Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH προμηθευτής Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH προμηθευτής Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: TTI/OEM/ODM
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mpo-12F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC/APC
Τύπος Fiber: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Τύπος καλωδίων: 8core, 12core, 24core
καλώδιο OD: 3,0 mm Σακάκι καλωδίων: PVC LSZH OFNR OFNP
Μήκος καλωδίου: 1M, 2M, 3M ή προσαρμοσμένος Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι, κίτρινος, Aqua, πορφύρα, βιολέτα ή προσαρμοσμένος

 
 
Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH
Περιγραφή:
 
MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO/MTP.
Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας σε ένα τέτοιο σκοινί μπαλωμάτων, παραδείγματος χάριν, ίνα 4, ίνα 8, 12 ίνα, κ.λπ.
Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου Το UPC, APC η στίλβωση, αρσενικοί και θηλυκοί τύποι είναι διαθέσιμοι.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
 
Καλή ομοιομορφία της εξωτερικής διαμέτρου της σφιχτής ίνας απομονωτών και του άριστου strippability
Καλή απόδοση flame-retardant
Χαμηλή προκληθείσα μείωση μέσα στη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας
Άριστη γεωμετρική διάσταση της ίνας
Εφαρμογή:
 
Χρησιμοποιημένος στην εσωτερική τηλεγράφηση, ειδικά στους φτωχούς που βάζουν τους όρους
Χρησιμοποιημένος στις οπτικές συνδέσεις στα δωμάτια εξοπλισμού οπτικών επικοινωνιών και τα οπτικά πλαίσια διανομής
Χρησιμοποιημένος ως πλεξίδες και σκοινιά μπαλωμάτων
Εξοπλισμός δοκιμής
Προδιαγραφή:
 
Συνδετήρας ινών

Συνδετήρας Α
Τύπος συνδετήρων 8, 12 ή 24 - ίνα MPO το /MTP
Ferrule του τέλους τουπροσώπου UPC, APC
Χρώμα κατοικίας ΚΚ (μπεζ/Aqua), SM (κίτρινο/πράσινο)
Απώλεια εισαγωγής, χαρακτηριστική ≤ 0,10 DB
Απώλεια εισαγωγής, μέγιστο. ≤ 0,35 DB
Διάρκεια (500 Matings) < 0="">
Συνδετήρας Β
Τύπος συνδετήρων LC/SC
Ferrule του τέλους τουπροσώπου UPC, APC
Χρώμα κατοικίας Μπλε, μπεζ, Aqua
Απώλεια εισαγωγής, χαρακτηριστική ≤ 0,10 DB
Απώλεια εισαγωγής, μέγιστο. ≤ 0,35 DB
Διάρκεια (1000 Matings) < 0="">

 
Καλώδιο ινών

Τύπος ινών OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 8, 12, 24 πυρήνες
Εξωτερική διάμετρος 12cores: 4.5±0.2mm 24cores: 5.4±0.2mm
Εξωτερικό χρώμα σακακιών OS2 (κίτρινος), OM2 (πορτοκάλι), OM3 (Aqua), OM4 (βιολέτα)
Εξωτερικό υλικό σακακιών LSZH, OFNP, OFNR
Εκτατή δύναμη 500N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20 ~ +60°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ +70°C

 
Πληροφορίες διαταγής:
 
MPO/UPC-ΚΚ-12cores-2M
① ② ① ② ③ ④ ⑤
① τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, DIN, D4, SMA
② Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
③ τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
④ πυρήνας ινών: 4 ο πυρήνας, 8 αφαιρεί τον πυρήνα, 12 αφαιρούν τον πυρήνα, πυρήνας 24
⑤ μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
⑥ τύπος καλωδίων: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP
 
Εικόνα προϊόντων:
 Singlemode σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC/APC MTP με το σακάκι LSZH
 

Στοιχεία επικοινωνίας
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vicky Tan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)