Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH δικτύου

G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH

Κίνα G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH προμηθευτής
G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH προμηθευτής G652D Singlemode καλώδιο πτώσης οπτικών ινών FTTH για το καλώδιο οπτικών ινών δικτύων FTTH προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: TTI
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FTTH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G652D G657A1 G657A2 Πυρήνας καλωδίων: core 2/4/6/8/12
Τρόπος ινών: SM ΚΚ Σακάκι καλωδίων: LSZH
Χρήση: εσωτερικός υπαίθριος Ισχύς: FRP KFRP Χάλυβα
Χρώμα καλωδίων: Ο λευκός Μαύρος

G652D Singlemode FTTH Καλώδιο απόρριψης για καλώδιο οπτικών ινών FTTH δικτύου

Χαρακτηριστικό:

Ειδική ίνα με ευαισθησία χαμηλών συσπειρώσεων παρέχει υψηλό εύρος ζώνης και εξαιρετική επικοινωνία
ιδιότητα μετάδοσης ·
Δύο παράλληλα μέλη αντοχής FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση αντοχής στη θραύση για προστασία του
ίνα;
Ένα ενιαίο χαλύβδινο σύρμα ή μασάζ ως πρόσθετο μέλος αντοχής εξασφαλίζει καλές επιδόσεις αντοχής σε εφελκυσμό.
Απλή δομή, μικρό βάρος και υψηλή πρακτικότητα.
Νέο σχεδιασμό φλογών, εύκολη απογύμνωση και σύνδεση, απλοποίηση της εγκατάστασης και συντήρησης.
Χαμηλό καπνό, μηδενικό αλογόνο και θωράκιση φλόγας.

Εφαρμογή:

Οπτικές διαδρομές υψηλών ταχυτήτων στα κτίρια (FTTx)

Όλοι οι τύποι καλωδίων ινών με διαφορετικές δομές

Λειτουργία οπτικών δικτύων υψηλής απόδοσης

Χρησιμοποιείται σε εσωτερική / εξωτερική καλωδίωση

Χρησιμοποιείται σε εσωτερική / εξωτερική καλωδίωση

Προσδιορισμός:

G.652 G.655 50 / 125μm 62,5 / 125 μm

Απόσβεση

(+ 20 ℃)

@ 850 nm ≤ 3,5 dB / km ≤ 3,5 dB / km
@ 1300nm ≤1,5 dB / km ≤1,5 dB / km
@ 1310nm ≤ 0,45 dB / km ≤0,50 dB / km
@ 1550nm ≤0,30 dB / km ≤0,50dB / km
Εύρος ζώνης (Κατηγορία Α) @ 850 nm ≥ 500 MHz · km ≥ 200 MHz · km
@ 1300nm ≥1000 MHz · km ≥600 MHz · km
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200 ± 0.015ΝΑ 0.275 ± 0.015ΝΑ
Καλώδιο αποκοπής Wavelengthλcc ≤1260nm ≤1480nm

·Τεχνικές παράμετροι
Αριθμός ινών Διάμετρος καλωδίου
mm
Βάρος καλωδίου
kg / km
Αντοχή εφελκυσμού
Μακροπρόθεσμα
Ν
Αντίσταση σύνθλιψης
Μακροπρόθεσμα
Ν / 100mm
Ακτίνα κάμψης
Στατικός
/Δυναμικός
mm
1 (2,0 ± 0,2) χ (5,0 ± 0,2) 20 60/120 300/1000 15/30
2 (2,0 ± 0,2) χ (5,0 ± 0,2) 20 60/120 300/1000 15/30
3 (2,0 ± 0,2) χ (5,6 ± 0,2) 21 60/120 300/1000 15/30
4 (2,0 ± 0,2) χ (5,6 ± 0,2) 22 60/120 300/1000 15/30

Θερμοκρασία αποθήκευσης / λειτουργίας: -20 ℃ έως + 60 ℃

Εικόνα προϊόντος:

Στοιχεία επικοινωνίας
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vicky Tan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα