Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1

Κίνα Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1 προμηθευτής
Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1 προμηθευτής Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1 προμηθευτής Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1 προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: TTI/OEM/ODM
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: Αδιάβροχο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU/MPO ect. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC/UPC/APC
Τύπος Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4 Τύπος καλωδίων: 2/4/6/8/12/24cores…
καλώδιο OD: 0.9/2.0/3.0mm Σακάκι καλωδίων: PVC/LSZH/OFNR/OFNP εξωτερικό σακάκι
Μήκος καλωδίου: 1M, 2M, 3M ή προσαρμοσμένος Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι, κίτρινος, Aqua, πορφύρα, βιολέτα ή προσαρμοσμένος

 
Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικών ινών με την ίνα G652D G657A1
 

Περιγραφή:

 

Η πλεξίδα ινών είναι μια κοντή οπτική ίνα που συνδέεται μόνιμα με μια πηγή, τον ανιχνευτή, ή άλλη συσκευή οπτικών ινών από τη μία πλευρά και έναν οπτικό συνδετήρα σε άλλος.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

4, 6, 8, 12, 24, 48 ίνες προαιρετικές.
Με τη θερμότητα - shrinkable σωλήνας.
Εφαρμόσιμος συνδετήρας: FC, SC, ST, LC.
Υλικό καλωδίων: PVC.
Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος.
Μέγεθος καλωδίων: Φ 0.9mm.

Στίλβωση: . Χαμηλός στη στίλβωση PC/UPC/APC.

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης.

 

Εφαρμογή:

 

FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌ, δοκιμή
Τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων
Ενεργός λήξη συσκευών
Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
Τηλεπικοινωνίες και στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
Βιομηχανικός, ιατρικός & στρατιωτικός
Ολοκλήρωση συστημάτων για τη μεγάλη απόσταση, το μετρό και το δίκτυο πρόσβασης

 

 

Προδιαγραφή:

 

Τεχνικό πρότυπο πλεξίδων οπτικών ινών:

Απώλεια εισαγωγής:                              PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB   Typical0.1dB

Επιστροφής απώλεια:                                 SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB     
                                                      ΚΚ PC≥ 35dB, UPC≥35dB   

Ανταλλαξιμότητα:                        ≤ 0.2dB

Αλατισμένος ψεκασμός:                                     ≤ 0.2dB

Επανάληψη:                                (1000 φορές) ≤ 0.1dB

Δόνηση:                                      (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB

Υψηλής θερμοκρασίας:                       (+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB

Χαμηλή θερμοκρασία:                        (- 40 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB

Θερμοκρασία κυκλικά:               (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες) ≤ 0.2dB

Υγρασία:                                     (ΔΕΞΙΆ +25+65 93 100 ώρες) ≤ 0.2db

Κορυφή που αντισταθμίζεται:                                0μ m≤ ≤ 50μ μ

Ακτίνα της κυρτότητας:                   7mm≤ ≤ 25mm

Τύπος καλωδίων:                                 Simplex, ντούμπλεξ, Fan-Out

Τύπος συνδετήρων:                           LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,

                                                      ESCON κ.λπ.

Τρόπος ινών:                                   SM (ενιαίος τρόπος) G652D, G655, G657,
                                                      ΚΚ (πολλαπλού τρόπου) G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125)

 
Πληροφορίες διαταγής:
 

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Τύπος συνδετήρων

Κεραμικό Ferrule
 Πρόσωπο τελών

Διάμετρος καλωδίων

(χιλ.)

Simplex/ντούμπλεξ

Ενιαίος τρόπος
το /Multi-mode

Μήκος

(μετρητής)

FC PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος
Sc PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/ντούμπλεξ SM/MM Προσαρμοσμένος

ST

PC/UPC

Φ0.9, Φ2, Φ3

Simplex/ντούμπλεξ

SM/MM

Προσαρμοσμένος

LC

PC/UPC

    Φ0.9, Φ2, Φ3

Simplex/ντούμπλεξ

SM/MM

Προσαρμοσμένος

MU

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Simplex/ντούμπλεξ

SM/MM

Προσαρμοσμένος

MTRJ

PC/UPC

Φ0.9, Φ2

Διπλός

SM/MM

Προσαρμοσμένος


Εικόνα προϊόντων:
 
Θωρακισμένη αδιάβροχη πλεξίδα οπτικής ίνας με την ίνα G652D G657A1

Στοιχεία επικοινωνίας
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vicky Tan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)