Κίνα Οπτικών Ινών Patch Cord κατασκευαστής
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Έκθεση
Αναθεωρήσεις πελατών
Η τιμή σας με βοηθά για να κερδίσει τις διαταγές, να σας ευχαριστήσουν πάρα πολύ, θα σας στείλει περισσότερο POs.

—— Andy Mikhaiel

Κατάπληξη, τόσο γρήγορη παράδοση, είμαι ευτυχής να τους πάρω πριν από τον οφειλόμενο χρόνο μας.

—— Baher Pavel

Σας ευχαριστούμε αγαπητοί, η αγάπη πελατών μου άριστη ποιότητα των σκοινιών μπαλωμάτων σας.

—— Philip Pronk

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου

Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου προμηθευτής
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου προμηθευτής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: TTI/OEM/ODM
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mpo-OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 pcs
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 2-3 ΗΜΈΡΕΣ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Mpo-LC Ferrule τέλος-πρόσωπο: UPC
Τύπος Fiber: OM3 Τύπος καλωδίων: 4/8/12/24core
καλώδιο OD: 3,0 mm Σακάκι καλωδίων: PVC/LSZH/OFNR/OFNP εξωτερικό σακάκι
Μήκος καλωδίου: 1M, 2M ή προσαρμοσμένος Χρώμα καλωδίων: Aqua ή προσαρμοσμένος

 

 

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου


Περιγραφή:
 

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.


Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO χρησιμοποιείται στις πολυ συνελεύσεις ινών τύπων κορδελλών, αντίθετα από το simplex ή το ντούμπλεξ. Υπάρχουν διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας σε ένα σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO, παραδείγματος χάριν, 4 ίνες, 8 ίνες, 12fibers, 24 ίνες.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Υψηλή πυκνότητα ινών (μέγιστες 24 ίνες για πολλαπλού τρόπου)

Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου (επίπεδο/κύκλος) διαθέσιμος

Ίνα στον ενιαίο συνδετήρα: 4, 8, 12, πυρήνας 24

Ένθετο/τράβηγμα που κλείνει το συνδετήρα με το μάνταλο

Υψηλή απώλεια αντανάκλασης με APC

Συμμορφωθείτε με τον GR-1435-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia και τα πρότυπα Rosh

 

Εφαρμογή:

 
Βιομηχανικός, ιατρικός & στρατιωτικός
Ολοκλήρωση συστημάτων για τη μεγάλη απόσταση, το μετρό και το δίκτυο πρόσβασης
Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων

Τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων

Ενεργός λήξη συσκευών

FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή & μέτρηση

Τηλεπικοινωνίες και στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

 

Προδιαγραφή:

 

 

Τύπος/απόδοση

SM (APC στίλβωση)

ΚΚ (UPC/οριζόντια πολωνικά)

Πρότυπα

Χαμηλή απώλεια ελίτ

Πρότυπα

Χαμηλή απώλεια ελίτ

Μέγιστη απώλεια εισαγωγής

≤ 0.75dB

≤ 0.35dB

≤ 0.60dB

≤ 0.35dB

Επιστροφής απώλεια

≥ 50dB

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C σε 80°C

40°C σε 80°C

Μήκος κύματος δοκιμής

1310nm

850nm

 

 

Πληροφορίες διαταγής:
 

Συνδετήρας

#1

Στίλβωση

Συνδετήρας

#2

Στίλβωση

Ίνα καλωδίων 

Διάμετρος

Τύπος τρόπου

Μήκος

Παρατήρηση

1: Sc

Π: PC

1: Sc

Π: PC

1: simplex

1:0.9mm

6:62.5/125

1:1M

Α: Armoved

2: ST

U: UPC

2: ST

U: UPC

2: διπλός

2:2.0mm

5:50/125

2:2M

 

3: FC

Α: APC

3: FC

Α: APC

3:4fibers

3:3.0mm

9:9/125

 

 

4: LC

 

4: LC

 

4:6fibers

 

1:50/125OM3

 

 

5: MTRJ

 

5: MTRJ

 

5:8fibers

 

2:50/125OM4

 

 

6. MU   6. MU   6:12fibers        

7: SMA

 

7: SMA

 

7:24fibers

 

 

 

 

8: MPO

 

8: MPO

 

8:48fibers

 

 

 

 

9. DIN

 

9. DIN

 

 

 

 

 

 

10.D4

 

10.D4

 

 

 

 

 

 

 

Εικόνα προϊόντων:
 
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM4 MPO UPC, 4 8 12 καλώδιο 24 πυρήνων σε πολλαπλού τρόπου

Στοιχεία επικοινωνίας
TTI Fiber Communication Tech. Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vicky Tan

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα